Posted on: 5 Eylül 2023 Posted by: Yavuz Comments: 0

Rüyada çeşmenin patladığını görmek eş, dost ya da akrabalarından birinin başının sıkıştığı bir durumda yardımına koşacağına, daha önce kendisi için değerini yitirmiş olan bir şeyin eski önemine kavuşması ile çok başarılı olacağına, kendisine birden fazla fırsatlar sunulacağına, endişelerini silip atacağına, hayallerinin ve emeklerinin boşa gitmeyeceğine, okumuş, kültürlü ve alim kimse haline geleceğine, üzüntülerin ve tartışmaların uzun bir zaman süreceğine, sevdiği kişilerden maddi yardım alacağına işaret eder.

Rüyada çeşmenin patladığını gördüyseniz:

  • İniş çıkışlı planlar, işler veya ilişkiler daha etkin veya disiplinli yöntemler kullanmanız durumunda olumlu sonuç verebilir.

Rüyada çeşmenin patladığını görmek iş dünyasındaki yerin kaybedileceğine, iş yerinde görevini zorla yerine getireceğinden dolayı amirlerinden ikaz alacağına yorulur.

Rüyada çeşmenin patladığını suların aktığını gör ister istemez aile hayatında çeşitli tartışmalar yaşayacağına, alkış alacağına rivayet eder.

Rüyada çeşmenin akmaması maddi olarak çok rahat edeceğine, çok büyük bir kırgınlık yaşamış olan kişileri barıştıracağına ve herkesi biraraya getireceğine alamet eder.

Rüyada çeşmenin donması rüya sahibinin uyarı alabileceğine, çok zor durumlara düşeceğine, yaptığı şeyden ötürü büyük bir pişmanlık duyacağına delalet eder.

Rüyada çeşmenin kırılması kişinin bu sürüncemeden ötürü canının sıkılacağına, yapılan işte çok iyi ve bol kazançlı bir mevkiye sahip olunacağına delalet eder.

Rüyada çeşmenin suyunun azalması elinde bulunan imkânları kaybedeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa süre içinde kurtulacağına işaret eder.

Rüyada çeşmenin altında yıkanmak bir sebeple içine düştüğü durumlardan ve sorunlardan kurtulamayacağına, böyle işlere kalkışacağına işarettir.

Rüyada akmayan çeşmenin aktığını görmek deneyimli biri ile ortaklık kuracağına, başarıya giden yolların açılacağına inanılır.

Leave a Comment