Posted on: 5 Eylül 2023 Posted by: Yavuz Comments: 0

Oyun sektörünün gelişmesi ve ilerleyen teknolojiye ayak uydurması sonucu VR ile oynanan oyunların tanınırlığı zamanla artmaya devam etmekte. Farklı çeşitleri bulunan VR oyun severler için oyun dünyasının kapılarını aralamakta. Sanal gerçeklik, oyuncuların bir başlık veya benzeri bir cihaz ile oyun dünyasına girmelerini sağlar. VR için indirilecek oyunların bazıları diğer oyunlarda olduğu gibi ücret talep etmektedir, istediğiniz oyun için ödeme yaparken kolaylık sağlayacak olan Payfix indir ile kendinize özel bir cüzdan oluşturabilirsiniz.

Peki VR nedir?

VR, Virtual Reality kalıbının kısaltmasıdır ve sanal gerçeklik anlamına gelmektedir. Sanal gerçeklik kişiye bilgisayar ortamında yaşanan olayların adeta içindeymiş gibi yaşamasına imkan sağlayan teknolojik bir ortamdır.Ortaya çıkışı 90’lı yıllara dayansa da farklı çeşitleri ile tanınırlığı son zamanlarda yükselişte olan VR, Edwin Link tarafından icat edilmiştir.

VR ile oynanan oyunlar 

Günümüzde yatırım payı fazla alanlardan birisi olan oyun sektörü seviyeyi bir adım daha ileri taşıyarak VR ile entegre olabilen oyunlar geliştirmeye devam ediyor. Kullanıcılar için farklı bir deneyim olan sanal gerçeklik, oyun dünyasının kapılarını açıyor. Oynamak istediğiniz oyuna karar verirken işinizi kolaylaştıracak ve size çeşitli oyunlar sunan oyun indirden yararlanabilirsiniz.  Oyun severlerin ekran önünde eğlenceli saatler geçirmesinin yanında VR ile oynanan oyunlar  adeta oyunun içindeymiş gibi hissetmesini sağlıyor. VR hakkında detaylı bilgi almak için Telegram indir  seçeneği ile Telegram gruplarında yer alarak güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Sizler için bu eğlenceli oyun dünyasına giriş yapabileceğiniz oyunları listeledik.

FARPOINTF

arpoint bir nişancı oyunudur. Araştırma ekibinizin başına gelenleri araştırmak için tehlikeli bir dünyaya adım attığınız oyun, dünya dışı bir bölgede oynanmaktadır. Ölümcül düşmalarla karşılaşmanızda haytta kalmanız gereken bu oyun epey kısa olmasına rağmen eğlenceli ve verimli vakit geçirebileceksiniz.

ELEVEN TABLE TENNİS

Spor sevenlerin ilk tercihlerinden olabilecek bu önerimizde For Fun Labs küçük bir masada eğlenceli vakit geçirebilecek ortam sunuyor. Farklı seviyelere sahip olan oyunda kolay moddan efsane seviyeye çıkmak için ter dökmeniz gerekecek. Reflekslerinizi konuşturacağınız bu oyunda bireysel yada rakip seçenekleride bulunmakta.

BEAT SABER

Oyun öncelerden aşina olduğumuz Guitar Hero ve Rock Band gibi müzik ve ritim oyunu. Ancak diğerlerinden farklı olarak sahte enstrümanlar kullanmak yerine sanal ışın kılıçları kullanılıyor. Oyun esnasında  enerjik müzikleriyle hareket etmenizi durduramayacaksınız. Eğer müziği ve hareketi seviyorsanız, Beat Saber tam size göre. Oyun indir sayfasından inceleyebilirsiniz.

 THE ROOM VR: A DARK MATTER

Ünlü Mısırlı bir bilimcinin kaybolmasını araştıran dedektif rolünde oynayan The room  

VR: a dark matter oyununda bilimcinin kayboluşunun ardında gizlenen olayları ortaya çıkarmaya çalışıyoruz. Oyun 1908 yılında Londra’da gerçekleşiyor. Bloomsbury polis karakolundan dışarıya adım attığınız an kendinizi bulmacaların içerisinde kaybolmaktan alıkoyamayacaksınız. 

VR bir cihazınız yoksa eğlencenize ara vermek zorunda değilsiniz farklı platform seçeneklerini deneyebilirsiniz. Popülerliği gittikçe artan Okey oyununu sanal ortamda farklı arkadaş grupları ile oynayabilirsiniz bunun için Okey indir sayfasına göz atmanız yeterlidir.. Sosyalleşmeyi seven biriyseniz yeni arkadaşlar edinebileceğimiz bir uygulama olan Azar indir yeni bir seçenek olacaktır. Aile ortamında birlikte eğlenceli vakit geçirmeyi düşünen kullanıcılar için, bugüne kadar kaliteli yapımları ile dünyanın dört bir yanından izleyicilerin gönlünü fethetmeyi başaran  yerli ve ücretsiz yapım Tabii indir deneyebilirsiniz.

Leave a Comment