Posted on: 9 Eylül 2023 Posted by: Yavuz Comments: 0

Rüyada doktor sevmek manevi yönden çok büyük ferahlık yaşanacağına, evlilik kararı verilip aynı çatı altına girileceğine, güzel ve hayırlı günler yaşamaya başlayacağına, bütün sorunlarından ve sıkıntılarından çok büyük çaba göstererek kurtulacağına, çevresindeki kişilerin, komşularının, yaşadığı muhitin yenileneceğine, sahip olduklarının hesabını tutmakta zorlanacak kadar büyüyeceğine, hüsrana uğrayacağına, anlaşmazlıkların biteceğine alamet etmektedir.

Rüyada doktor sevmek gördüyseniz:

  • Savurgan bir yapıdasınız.

Rüyada doktor olmayan birini doktor olarak görmek çok üzüntülü ve zor zamanlar geçireceğine, konu komşudan, akrabadan, arkadaştan ya da eş dosttan medet umacağına ve bu konuda elinin boş dönmeyeceğine alamet eder.

Rüyada doktor olmayan birini doktor görmek eline çok hayırlı ve güzel fırsatlar geçeceğine, işlerinin de iyileşme ve düzelme göstereceğine delalet eder.

Rüyada doktor beklemek kendisine olan güveninin azalacağına, işlerinin her geçen gün daha kötüleşeceğine, kendisini önceki durumun daha iyi hissedeceğine delalettir.

Rüyada doktor konuşmak sevdiği kişiler ile çok büyük ve mutluluk dolu gelişmeler yaşayacağına, büyük kazançlar elde edeceğine, hayırlı kişiler ile büyük bir ortaklık kuracağına yorulur.

Rüyada iyi bir doktor görmek kazanacağı başarılar sayesinde iş hayatında çok iyi bir mevkinin sahibi olacağına, zorlukların ve kötü günlerin aşılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada doktor olmak yapılan işte uğranıla zararların telafi edileceğine, her türlü engeli ve zorluğu aşacak kudrete sahip olacağına, yeteneklerinin ve yapabileceklerinin farkına varacağına ve kendi içine yolculuk yaparak, kendisini keşfedeceğine delalettir.

Rüyada doktor randevusu mutlu ve huzurlu olacağına, kendisine en uygun olanı seçip hayatını kurma yolunda adım atacağına, parasal olarak iyi bir noktaya geleceğine alamet eder.

Rüyada doktor misafir iş hayatında bol kazançlı bir işe sahip olunacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, ortaklık kurulan bir kişiden ihanet görüleceğine işaret etmektedir.

Leave a Comment