Posted on: 8 Eylül 2023 Posted by: Yavuz Comments: 0

Rüyada eski konuştuğun erkekle sarılmak haksızlığa ve iftiraya uğrayacağına, çok zor olarak görülen işleri kolay bir şekilde çözüme kavuşturacağına, yaşadığı bir rahatsızlıktan allah’ın izni ile kısa zamanda kurtulacağına ve zor bir dönem geçirdikten sonra kendisini toparlayarak işlerini daha iyi bir hale getireceğine, çeşitli tartışmalar ve münakaşalar yapılacağına, zor durumlara düşüleceğine, kötü giden bir birlikteliğin düzeleceğine, üzüntülerin mutluluğa döneceğine, yakın zaman içinde çok azimli bir şekilde çalışılması sayesinde büyük zenginliğe ulaşılacağına, kendisine gelen bir teklifi kabul edeceğine, evlilik kararı almak için beklemelerinin doğru olacağına, sürpriz gelişmelerin arka arkaya geleceğine, sırtındaki ağırlığın ve yükün azalacağına, iş konusunda çevredeki kişilere önayak ve örnek olunacağına, çekilen çilelerin ve eziyetlerin kısa zaman içinde sona ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada eski konuştuğun erkekle sarılmak gördüyseniz:

  • Sizi kötü göstermek isteyen kişiler fırsat bekliyor olabilir, imajınızı korumalısınız.

Rüyada eski konuştuğun erkekle sarılmak gideceği bir yolculuktan ya da yapacağı bir işten sonra yalnız kalmak için bir yere gideceğine, biraz sıkıntılı günler geçireceğinize rivayet etmektedir.

Rüyada eski konuştuğun erkekle buluşmak çok sert geçen bir tartışmanın ardından uzun zaman önce verdiği bir kararı uygulamaya koyacağına, kendisini üzen ve kıran kişilere karşı cephe alacağına, bu sayede hem kendisini hem ailesini koruma konusunda daha rahat edeceğine, elindekini de bitireceğine inanılır.

Rüyada eski konuştuğun erkekle sevgili olmak istemediği halde borçlanacağına, üzüntülerden ve musibetlerden alınan hayır duaları sayesinde kurtuluşa erileceğine inanılır.

Rüyada eski konuştuğun erkekle konuşmak büyük bir iş için bir ortaklık kurulacağına, işlerinin yolunda gideceğine, şansının bahtının açılacağına delalettir.

Rüyada eski konuştuğun erkekle öpüşmek onu doyasıya yaşayacağına, alınan borçların kısa süre içinde ödeneceğine işaret etmektedir.

Rüyada konuştuğun erkekle buluşmak taşıyamayacağı ve kaldıramayacağı yükümlülükler üstleneceğine, hesap etmeden büyük ve önemli işlere atılacağına, büyük sıkıntılar ile karşılaşacağına rivayet eder.

Rüyada konuştuğun erkekle evlenmek hem kendisini yenilemeye çalışacağına hem de çok daha sosyal bir kişi olup iş hayatı ve aile hayatı içinde hergün biraz daha fazla hissettiği baskılardan ve sıkıntılardan biraz olsun kurtulmaya çalışacağına, böylelikle sıkıntılarının ve sorunlarının en büyük kaynağını aşma imkânı elde edeceğine inanılır.

Rüyada konuştuğun erkekle öpüşmek bencil insanlar yüzünden rüya sahibinin çok zor durumlar yaşayacağına, ancak daha sonra yaşanacak bazı hayırlı olaylar sayesinde durumların düzeleceğine yorulmaktadır.

Leave a Comment