Posted on: 29 Ağustos 2023 Posted by: Yavuz Comments: 0

Rüyada eşinin ev aldığını görmek kişinin eninde sonunda istediği hayata kavuşacağına, yüksek moral sahibi olunacağına, hem geleceğinin güzel olacağına, hem de sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, hoşgörülü ve anlayışlı olacağına, zor zamanlar geçirileceğine, bu yüzden rüyayı gören kişiye uygun olmayan ancak geçim sıkıntısı çektiği bir dönemde zorunlu olarak meşakkatli bir işte çalışmaya başlayacağına, başkasının hakkına göz dikileceğine, kendi başına sorunların üstesinden gelmeye çalışacağına, karşı cinsten her zaman ilgi ve alaka göreceklerine, tüm isteklerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada eşinin ev aldığını gördüyseniz:

  • Size yük olan kişiler canınızı sıkabilir.

Rüyada eşinin ev aldığını görmek hiçbir şeyin planladığı gibi olmayacağına, hiç istemediği halde zor bir işin altına gireceğine, ancak işi deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi halledeceğine, bu sayede birçok kişinin takdirinin kazanılacağına rivayet eder.

Rüyada eşinin silah aldığını görmek kişinin hayatına bolluğun, neşenin ve mutluluğun geleceğine, daha iyi yerlere geleceğine, yetenekleri ve becerileri sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, kariyerini çok daha iyi yerlere taşıyacağına işaret etmektedir.

Rüyada eşinin elbise aldığını görmek devlet kurumlarından birinde ciddi bir iş yapacağına ve ileride de en yetkili makamlara geleceğine, çarelere kavuşacağına alamet eder.

Rüyada ölen eşinin ev aldığını görmek sıkıntıların biteceğine, hayatı baştan aşağı olumlu bir şekilde etkileyecek fırsatların elde edileceğine, bolluk ve bereketin artacağına inanılır.

Rüyada eşinin alyans aldığını görmek çekilen parasızlık yüzünden yaşanan tatsızlıkların ortadan kalkacağına ve ailevi sorunların da biteceğine, helal rızka sahip olunacağına işaret eder.

Rüyada eşinin televizyon aldığını görmek değil elini harama uzatmak göz ucuyla dahi bakmayacağına ve onlara sahip olmayı aklından dahi geçirmeyeceğine, çözmek için başkalarından yardım isteneceğine alamet etmektedir.

Rüyada eşinin abdest aldığını görmek sorunların tamamen biteceğine, sıkıntı duyulan konuların ortadan kaldırılacağına, onunla yaşamını birleştireceğine, hayaline kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada eşinin sana ekmek aldığını görmek yaşayacağı felaketlerden burnu dahi kanamdan kurtulmayı başaracağına, devam eden ilişkinin giderek daha da yıpratıcı olacağına inanılır.

Leave a Comment