Posted on: 29 Ağustos 2023 Posted by: Yavuz Comments: 0

Rüyada sevdiğinin boynuna sarılmak dünya nimetlerinden fazlası ile nasipleneceğine, geçim derdine düşmeyeceğine, yokluk nedir bilmeyeceğine ve hiçbir zaman maddi olarak zor durumda kalmayacağına, çok hayırlı ve kazançlı çalışmalar yapacağına, keyfinin, huzurunun ve neşesinin de yerine geleceğine, çok güzel ve hayırlı günler geçireceğine, kurulan yuvada mutlu ve huzurlu bir ömür sürüleceğine, helal ekmek yeneceğine, zamanın değerinin bilineceğine ve  ona en uygun şekilde yaşanacağına, sevinçli bir hayat süreceğine, kendisini çok sıkıntılı hissettiği bir anda allah’ın izni ile karşısına çıkacak güzel bir yol ile bu durumdan kurtulacağına, büyük bir sevinç duyacağı bir haber alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğinin boynuna sarılmak gördüyseniz:

  • Bonkör olmanız durumunda sizden faydalanmaya çalışan kişilerle karşılaşabilirsiniz.

Rüyada sevdiğinin boynuna sarılmak sıkıntısı olanın ferahlığa çıkacağına, iyi evlilikler yaparak, evlatlarının hayrını göreceğine işaret eder.

Rüyada boynuna ok saplanması heyecanlanmasına vesile olacak olaylar yaşayacağına, hayırlı ve büyük kazançlara ulaşılacağına delalet eder.

Rüyada boynuna ip dolanması her zaman aranan ve sorun çözümünde etkin biri olarak düşünülen biri haline geleceğine, rüyayı gören kişinin, çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına işarettir.

Rüyada boynuna üflenmesi işini kurtarması ve sorunlarına çözüm bulması için çok büyük maddi destek sağlayacağına ve bu destek sayesinde arkadaşlıklarının daha da pekişeceğine, rahat edeceğine, büyük bir yükten kurtulacağına işaret eder.

Rüyada birisinin boynuna sarılmak çok zor ve sıkıntılı bir duruma düşebileceğine, büyük üzüntüler yaşayabileceğine, maddi ve manevi olarak kendisini yıpratacak olaylar ile karşılaşacağına, girdiği bir iş sırasında çok hayırlı kazançlar elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada boynuna madalya takmak sevincine ve mutluluğuna kavuşmayı başaracağına, ayrıca bir değil, birden fazla evinin, arabasını ve toprağının olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada boynuna çanta takmak harama, yalana, hileye ve fesada başvurmayacağına, hayırlı bir birlikteliğin adımlarının atılacağına alamet eder.

Rüyada bir erkeğin boynuna sarılması çok büyük bir gayretle çok büyük kazanç sağlayacak duruma geleceğine, çok büyük üzüntü ve stres yaşasa bile yaptığı işte çok büyük başarı kazanacağına, iş hayatında alınacak riskler sayesinde çok iyi bir mevkiye gelineceğine rivayet etmektedir.

Leave a Comment