Posted on: 16 Eylül 2023 Posted by: Yavuz Comments: 0

Rüyada iki seçim arasında kalmak önünün kapanacağına, muradına ereceğine, cesaret ve özgüven sahibi olacağına, yardım isteyen kişilere yardım edileceğine, sorunlarının yakın bir zaman içinde sona ereceğine, çok tahsilli bir kişi olacağına, kendisini işine veremeyeceğine, başarısızlığa düşeceğine ve hüsran yaşayacağına, hem eğitim, hem iş hem de özel hayatında herkesten çok ileride olacağına, oldukça büyük bir tehlike geçireceğinize işaret eder.

Rüyada iki seçim arasında kalmak gördüyseniz:

  • Karşınıza çıkan fırsatları hedefe giden yolda bir davet olarak görmelisiniz.

Rüyada iki seçim arasında kalmak gülmek suretiyle şifa bulacağına, vereceği çok büyük hatalı kararlar yüzünden çok kötü durumlara düşeceğine delalet eder.

Rüyada iki sevgili arasında seçim yapmak masraflı bir şekilde başlayan bir işin sona erdirileceğine, işlerinde sürekli aksilik yaşanacağına, sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine rivayet eder.

Rüyada iki kişi arasında seçim yapmak hayalindeki işi gerçekleştireceğine, az bir sermaye koyduğu işten büyük bir para kaldıracağına, sıkıntıların ve sorunların kolay bir şekilde çözüleceğine, atılan bütün adımların ve yapılan tüm projelerin çok kazanç ve başarı getireceğine, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına delalettir.

Rüyada iki erkek arasında seçim yapmak yaşadığı olaylardan ötürü çok zor zamanlar geçireceğine, işlerin kötü gidişatının tersine döneceğine rivayet etmektedir.

Rüyada seçim sandığı çok hayırlı ve iyi insanlar ile karşılaşarak en kısa zamanda evlilik yoluna girileceğine ve rüyayı gören kişinin, temizliğine ve beslenmesine dikkat etmesi sayesinde çok sağlıklı ve uzun ömürlü bir kişi olacağına, arzularına ve emellerine kavuşacağına, yüzünün güleceğine delalettir.

Rüyada seçim kaybetmek kariyerinde atılım yapacağına, doğru ve kişiyi geleceğe en güvenli yollardan taşıyacak kararların alınacağına işaret etmektedir.

Rüyada erken seçim görmek adının lekelemek için kurulmuş kumpaslardan kendini temize çıkaracağına, yetersiz gördüğü noktalarda kendini ilerleteceğine alamet etmektedir.

Rüyada seçim otobüsüne binmek hane içindeki huzurunun bozulacağına, tükenmez bir rızık elde edeceğine yorulmaktadır.

Leave a Comment