Posted on: 16 Eylül 2023 Posted by: Yavuz Comments: 0

Rüyada kaplumbağanın ölmesi geçmişte kalmış bir sorunla tekrar muhatap olunacağına, zarar verecek bir kişiden yardım almak zorunda kalınacağına, bu kişi yüzünden büyük sıkıntılar çekileceğine, elini altına koyduğu her taşın altından allah’ın izniyle sağ salim çıkacağına, çok büyük girişimlerde bulunularak hem kazanç elde etmeye hem de işleri düzeltmeye çalışılacağına, masa başı bir işe girileceğine, yeni bir araca sahip olunacağına, ailesi içinde yaşanan tartışmaların ve kavgaların sona ereceğine, başarılarının ve mutluluğunun önündeki tüm engellerin de ortadan kaybolacağına, ancak hemen ardından büyük bir atılım yapılarak çok iyi bir iş hayatına sahip olunacağına, rahatsızlık veren durumların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir duruma gelineceğine, sahip olunan imkânların çok iyi kullanılacağına alamet etmektedir.

Rüyada kaplumbağanın ölmesi gördüyseniz:

  • Aynı an da pek çok şeyle uğraşmak zorunda kalmanız olumsuz sonuçlar doğurabilir.

Rüyada kaplumbağanın eve girmesi hayatının kalan kısmında da o kimseyle birlikte işler yapacağına, itibarıyla da sosyal hayatta isim yapacağına inanılır.

Rüyada kaplumbağanın ölmesi sorunlarını kolaylıkla atlatacağına, zarar ettiği ya da beklemeye aldığı işleri kısa süre içinde düzeltip kara geçireceğine, kendini çok iyi ve mutlu hissedeceğine alamet etmektedir.

Rüyada kaplumbağanın ısırması çok sıkıntılı ve üzüntülü günler geçirileceğine, çok sevilen ve değer verilen insanlar ile araya çok büyük mesafeler konulacağına, iş hayatının bozulmasına sebep olan kişileri ve rakiplerini çok büyük bir bozguna uğratacağına alamet eder.

Rüyada kaplumbağanın koşması iyileşeceğine, ağız tadının yerine geleceğine, gelirinin çoğalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kaplumbağanın bağırması başarıya ulaşmak için çok çaba sarfedeceğime, üzüntülerini birer birer sona erdireceğine, eşi ile arasında çok sıkıntılı durumlar ortaya çıkacağına, olumlu ve hayırlı gelişmeler yaşayacağına delalet eder.

Rüyada kaplumbağanın doğurması ne demek uzun zamandan beri üzerinde fikir birliği edilmiş bir konuda kötü bir haber geleceğine, çok büyük bir ferahlama ve rahatlık yaşayacağına delalettir.

Rüyada kaplumbağanın saldırdığını görmek maaşta azalmaya veya işten çıkarılmaya yorumlandığı gibi, para konularında talihsizliklerin peş peşe geleceğine, bu dönemde kesinlikle yatırım yapılmamasının uygun olacağına, üzüntülerinin ve endişelerinin son bulacağına, dert ettiği şeyleri teker teker çözüme ulaştıracağına ve huzurlu, mutlu ve sağlıklı bir hayat süreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kaplumbağanın üstüne basmak sağlıkla ilgili olan bir sorundan kurtulmak için bir doktora başvurulacağına, kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine işaret etmektedir.

Leave a Comment