Posted on: 7 Ekim 2022 Posted by: Yavuz Comments: 0

Rüyada keçiyi yüzmek verimliliğinin artacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok sevilen ve sayılan birisi olunacağına ve iş ayırmadan her işin üstesinden rahatlıkla gelinebileceğine, aydınlık bir döneme girileceğine, zararların telafi edileceğine, hayallerin gerçekleştirileceğine, evlat sahibi olunacağına, uzun zamandan beri beklenen bir haber geleceğine ve zorlukların daha kolay şekilde aşılacağına, tecrübe kazandıracağına, üzüntülerini birer birer sona erdireceğine, aile bireyleri arasındaki tartışmaların tatlıya bağlanacağına, çok sıkıntılı bir döneme gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada keçiyi yüzmek gördüyseniz:

  • Tartışma ortamlarından kaçmak zor olabilir.

Rüyada keçiyi öldürmek bazı yorumculara göre ise de kişinin ahirete göç edeceğine, endişe ettiği konuların gitgide daha iyi bir hal alacağına alamet etmektedir.

Rüyada keçiyi kaçırmak işlerindeki verimin ve rızkındaki bolluğun artacağına, parasının pul, malının da hiç olacağına işarettir.

Rüyada keçiyi yüzmek girdiği işte çok üst mevkilere terfi edileceğine, yaşadığı yerden uzak kalacağına delalet eder.

Rüyada keçiyi doğurtmak kendisini zor zamanlar içinde bulsa bile maddi olarak çok rahata ereceğine, parasal olarak bir kriz yaşanacağına, kurulan hayallerin deyim yerindeyse tek tek suya düşeceğine yorulur.

Rüyada kaçan keçiyi yakalamak ortaya bazı küçük sorunların çıkacağına, soğuk davranan bir kişi ile aranın düzeltileceğine, kısa zamanda büyük bir kazanç getirecek bir planın takip edileceğine ve deneyim kazanılacağına delalet etmektedir.

Rüyada keçiyi sevmek çalışmalardan pek getiri alınamayacağına, sevilen kişilerle bazı konularda ters düşüleceğine, sıkıntıların ve sorunların üst üste geleceğine alamet eder.

Rüyada keçiyi kaybetmek hidayete ereceğine, hikmete kavuşacağına, yüzünün güleceğine, kısmetlerinin açılacağına delalet eder.

Rüyada keçiyi doğururken görmek elindeki imkanları en iyi şekilde değerlendirmesi sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, kazancın artacağına, işlerin de hafifleyeceğine alamet eder.

Leave a Comment