Posted on: 14 Eylül 2023 Posted by: Yavuz Comments: 0

Rüyada kişiye bıçak çekilmesi bir sebeple sevdiği kişilerden çok laf işiteceğine ve en sonunda başına gelecek çok kötü bir olay yüzünden bu kişilerle bütün irtibatını koparacağına, evli ise çocuk sahibi olmak için acele etmeyeceğine, aksi takdirde çok üzüleceğine, rüya sahibinin uzun bir zamandan sonra derin ve rahat bir nefes alacağına, her işte başarı elde ederek düşmanları zayıflatacağına, çalışmaların ve projelerin çok yakın zaman içinde meyvelerini vereceğine, maddi sıkıntı çekenlerin feraha çıkacağına, yapılan işlerin fazla kazanç getirmeyeceğine, sorunların yavaş yavaş çözüme kavuşacağına delalet eder.

Rüyada kişiye bıçak çekilmesi gördüyseniz:

  • Kendi kararlarınıza fazla güvenmemelisiniz.

Rüyada kişiye bıçak çekilmesi bir işte tutunmakta güçlük çekeceğine, kendisine kefil olan tanıdıklarını da zor durumda bırakacağına, aldığı kararların kendisine menfaat ve kar getireceğine işarettir.

Rüyada ölen kişiye bıçak vermek az da olsa bir kazanç elde edeceğine ancak işin stresinden ve sıkıntısından kaçınacağına, bir sebeple bu durumlarla ilgili olarak daha sakin davranması gerektiğine, yakın zamanda tüm sorunlarından kurtulacağına, yüzünün güleceğine delalet etmektedir.

Rüyada küs kişiye sarılmak yaşadığı sürece üzerinden hayırların eksik olmayacağına, hasretin biteceğine işaret eder.

Rüyada kişiye taş atılması mesleğindeki başarısının artacağına, şansının ve kısmetinin yaver gideceğine, seyahatlere katılacağına, kendisini moral olarak daha iyi hissedeceğine yorulmaktadır.

Rüyada bir kişiye para vermek hayır getirecek ve iş dünyasında sarsılmaz bir yer edinilmesine katkı sağlayacak kişiler ile ortak olunacağına, bunları çözümlemek için bir hayli alın teri dökeceğine delalettir.

Rüyada sevdiğin kişiye el sallamak sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulmak için çok büyük bir adım atacağına, endişe dolu günler yaşayacağı, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar edeceğine işaret eder.

Rüyada sevdiğin kişiye küsmek yaptığı işlerle insanların gönlünde taht kuracağına ve hayırlı bir kısmet bulup hayal ettiği gibi bir düğünle evleneceğine, mutluluk gözyaşı dökeceğine yorulur.

Rüyada kişiye iftira atılması rüya sahibinin sağlığına geri kavuşacağına, çevre değiştireceğine işaret etmektedir.

Leave a Comment