Posted on: 14 Eylül 2023 Posted by: Yavuz Comments: 0

Rüyada sağ üst arka dişin düşmesi karşısına pek çok aksilik ve engel çıkacağına, mubah olmayan yollara sapacağına, doğruluktan şaşmayan tavrından ve prensiplerinden de ödün vereceğine, karar vermekte gecikirse belki de hayatı boyunca kendisini hiç affetmeyeceği durumlara düşeceğine, önünün kapanacağına bu nedenle de yokluğa ve geçim derdine düşeceğine, hayatındaki her şeyi kaybedeceğine, sermayesinin harcandığına değeceğine, duygularının karşılık göreceğine, karşısına kendisi için hayır, başarı ve huzur getirecek kişilerin çıkacağına işarettir.

Rüyada sağ üst arka dişin düşmesi gördüyseniz:

  • Bırakın herkes kendi işine baksın.

Rüyada sağ arka dişin düşmesi girdiği işlerde hayal kırıklığı yaşamayacağına bilakis rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine, ancak daha sonra işlerinin yakın zaman içinde eskisinden de daha iyiye gideceğine inanılır.

Rüyada sol arka dişin çıkması iş hayatına yeni bir fikirle tekrar girileceğine, işlerin ve düzenin bozulacağına ve ortaklıkların biteceğine işarettir.

Rüyada sol üst arka dişin düşmesi kişinin arkasından konuşan kimselerin yakınlar tarafından susturulacağına, onu yönetmeye ve yönlendirmeye çalışacağına bu durumun da kendisini bazen dayanılmaz noktalara getireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sağ üst arka dişin düşmesi ilk etapta durumu kaldıramayacağına, rızkının azalacağına delalettir.

Rüyada üst sol arka dişin düşmesi hayır getirecek kişilerle güzel bir yola çıkılacağına, hayatı boyunca şerefli bir insan olarak anılacağına işaret eder.

Rüyada alt arka dişin çürümesi sıkıntılarından, hastalıklarından, dertlerinden, kötü düşüncelerinden, kendini mutsuz, huzursuz ve tedirgin eden her türlü duygusundan kurtulacağına, vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olacağına işaret etmektedir.

Rüyada arka azı dişin kırılması kendisi ile birlikte birçok insan için ekmek kapısı olacak bir işe gireceğine ve mutlu ve huzurlu bir aile yaşantısına sahip olacağına, kısa süre içinde karşılaşacağı sorunları kolay bir şekilde aşacağına, rahat bir döneme gireceğine delalettir.

Rüyada arka kök dişin çıkması bir defa kesişen yollarının da bir daha asla ayrılmayacağına, depresif ruh halindeyseniz kurtulacağınıza işarettir.

Leave a Comment