Posted on: 7 Ekim 2022 Posted by: Yavuz Comments: 0

Rüyada kızının çok ağladığını görmek iş konusunda yeni yatırımlar yapılacağına, çok üst mevkilerde bazı kademelere terfi edileceğine, maddi olarak çok büyük imkânlara sahip olacağına, yakın bir zamanda çok başarılı olacağı bir proje gerçekleştireceğine, insanlardan göreceği bazı kötülüklerden ötürü çok zor günler geçireceğine, bu yüzden insanlarla arasına büyük bir mesafe koyacağına, ancak daha sonra atılan bazı adımlar sayesinde bu durumların tam anlamıyla düzeltileceğine, işlerinin başarılı olacağına, yapılan hataların hızlı bir şekilde telafi edileceğine ve tekrar edilmeyeceğine, sosyal hayat içerisinde çok güzel bir konu hakkında bir kutlama yapılacağına, kendi işinin başına geçip, kendi patronu olacağına, büyük paralar kazanarak, zamandan da kar edeceğine, karşısına çıkan güzel fırsatlar sayesinde hayatının tamamen değişeceğine, çevresindeki insanlar tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olacağına, çok rahat ve huzurlu bir hayata kavuşacağına, eline geçen her işi hayırlı bir şekilde gerçekleştireceğine delalet eder.

Rüyada kızının çok ağladığını gördüyseniz:

  • Sinirlerinize hakim olabilirseniz daha az hasar yapmış olursunuz.

Rüyada kızının çok ağladığını görmek iş hayatındaki ve aile hayatındaki sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine, işyerine ve haneye bolluk ve bereket geleceğine tabir olunur.

Rüyada evli kızının ağladığını görmek bereket ve zenginlik getirecek girişimlerde bulunacağına, kalıcı saadeti ve kazancı yakalayacağına delalet eder.

Rüyada hala kızının ağladığını görmek kazancını arttıracağına, maddi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine, sevdiği kişiden hayır ve karşılık bulacağına rivayet eder.

Rüyada kızının sessizce ağladığını görmek hastalıklarının son bulacağına, sağlık ve şifa bulacağına rivayet eder.

Rüyada annenin kızının ağladığını görmek hayatındaki aksiliklerin ve engellerin ortadan kalkacağına, büyük bir sıkıntı ile karşılaşılacağına, hayallerin yaşanan olaylar yüzünden suya düşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kendi kızının ağladığını görmek yaşam tarzında büyük değişiklikler yapılacağına, peşinde koşulan bir işte büyük bir ilerleme sağlanacağına, adım adım başarıya ulaşılacağına, sorunsuz ve sıkıntısız bir döneme girileceğine, kısa süre içinde tatsız bir durumla karşı karşıya kalınacağına, güzel başlayan ve kazanç getiren bir çalışmanın kötü bir şekilde biteceğine yorulur.

Rüyada kızının ağladığını duymak derin bir nefes alacağına, kişinin ruhen şifa bulacağı ve gönül hoşluğuna kavuşacağı yorulur.

Rüyada kızının ağladığını görmek parasal ve ruhsal olarak çok iyi olunacağına, söylenen kötü sözler yüzünden kardeşlerin arasının bozulacağına işaret eder.

Leave a Comment