Posted on: 7 Ekim 2022 Posted by: Yavuz Comments: 0

Rüyada ölünün kusması yeni mekânlara gireceğine, elinde bulunan ve kendisini çok daha zor durumlarda idare etmesi için sakladığı bir miktar parayı yeni işi için harcayacağına, parasının ve malının da artacağına, işlerinin hiçbir zaman aksamayacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmaların gerçekleştirileceğine, büyük atılımların yapılacağına, toplum tarafından takip edilen ve sevilen bir kişi olunacağına, böylece yeni bir hayata adım atılacağına, hayallerin yakın bir zaman içinde gerçek olacağına, kaybedilmiş bir eşyanın bulunacağına ve hasreti çekilen bir kişi ile biraraya gelineceğine, mutlu olacağına deyim yerindeyse adeta ayaklarının yerden kesilmiş gibi hissedeceğine işaret etmektedir.

Rüyada ölünün kusması gördüyseniz:

  • Yakın çevrenizdeki kişilerin sizi engellemesine izin vermemelisiniz.

Rüyada ölünün bir şey alması bütün sorunlarından ve sıkıntılarından çok büyük çaba göstererek kurtulacağına, gönlüne göre yaşamanın yollarını bulacağına işarettir.

Rüyada iki ölünün sarılması emek verilen ve ter dökülen çalışmaların istenilen şekilde sonuçlanacağına, başarı elde edeceğine, itibar, makam ve söz sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada ölünün ütü yapması çok büyük problemler ile karşılaşılacağına, ortaklık kurulmuş olan biri ile aranın açılacağına, yaşanan maddi problemlerin artacağına ve üzücü durumlara düşüleceğine, problemlerin çözüme kavuşacağına işaret eder.

Rüyada ölünün gömülmemesi masa başı bir işe girileceğine, işlerinde atılıma geçeceğine yorulmaktadır.

Rüyada ölünün af dilemesi sevdiği kişilere sürprizler yapacağına, aile içinden birinin gurbete çıkmasına delalet etmektedir.

Rüyada ölünün güzelleşmesi çok hayırlı işlere gireceğine, büyük zararlardan kurtulacağına, çok kötü sonuçlar doğuracağına inanılır.

Rüyada bir ölünün kokması çalışmaların çok büyük bir sorunun kapısını açacağına, bilindik bir kişinin sebep olduğu sıkıntılardan ötürü  çok zor bir duruma düşüleceğine, zararlı kişilerden uzak durulacağına yorulur.

Rüyada ölünün tartışması iş hayatında uğranılan zararlardan ötürü alınan borçların dostlar ile elbirliği yapılarak ödeneceğine ve uzun süreden beri görüşülemeyen bir akraba ile görüşme imkânının bulunacağına, hayatının, düzeninin, ağız tadının ve keyfinin bozulacağına işaret etmektedir.

Leave a Comment