Posted on: 23 Eylül 2023 Posted by: Yavuz Comments: 0

Rüyada sağanak yağmur izlemek hayallerine ulaşmak adına ek bir işe girerek programlı bir şekilde devam edeceğine, bir sebeple hiç olmadığı kadar zor durumlara düşeceğine, övgü dolu sözler duyacağına, durgunlaşacağına, dertlerinin yakın bir zamanda biteceğine, moralini bozan düşünceleri kafasından uzaklaştıracağına, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine ve zengin olunacağına, uzun bir zamandan beri devam eden sorunlarını yakında ortadan kaldıracağına, maddi olarak ferahlığa çıkacağına ve refah içinde bir hayat süreceğine rivayet eder.

Rüyada sağanak yağmur izlemek gördüyseniz:

  • Gerçekten faydalı anlaşmalar veya üzerinde mutabık kalınan konular söz konusu olabilir.

Rüyada sağanak yağmur maddi sorun yaşamayacağı için hayatını refah içinde sürdüreceğine, aydınlık bir geleceği doğru adım atılacağına alamet etmektedir.

Rüyada sağanak yağmur izlemek dertlerin bir anda sona ereceğine, girdiği bütün işlerde hiç düşünmediği zorluklar ile karşılaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sağanak yağmur altında yürümek uzun süre ne yapacağını bilemez olacağına, kısmetlerinin hiç eksilmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada üzerine sağanak yağmur yağması kendisini çaresiz ya da güçsüz hissetmeyeceğine, güvendiklerinin kendisini yarı yolda bırakmayacağına, layık olduklarının allah tarafından da, kul tarafından da kendisine nasip edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada sağanak yağmur görmek aileyi kötüleyeceklerine, aile bireyleri hakkında dedikodular çıkaracaklarına,  zor zamanlar geçirmelerine sebep olacaklarına ve çok büyük tartışmaların ve kavgaların yaşanacağına, onun sayesinde kolaylık elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada sağanak yağmur ve sel görmek yapılan hatalar yüzünden çok büyük üzüntü duyulacağına, maddi ve manevi olarak bir sıkıntı çekileceğine, mertebe, şöhret ve itibar kazanacağına rivayet eder.

Rüyada sağanak yağmur altında ıslanmak bir sebeple aile hayatını ve iş hayatını aksatacağına, zor bir işle ilgili olarak önemli bir sınav vereceğine, ancak bu kişi ile olan işin sona ermesi ile sorunların ortadan kalkacağına, kazançlı bir döneme girileceğine alamet etmektedir.

Rüyada sağanak halinde yağmur yağdığını görmek uğradığı zararların telafi edileceğine, çok büyük kısmetler kazanacağına inanılır.

Leave a Comment