Posted on: 12 Eylül 2023 Posted by: Yavuz Comments: 0

Rüyada sıvı görmek ekmeğin kesileceğine, her zaman çok mutlu olacağına, uzun zamandan beri destek verdiği insanların sırt çevireceğine, gönül ilişkilerinde yeni bir sayfa açılacağına, huzurunun ve rahatının ömür boyu süreceğine, var olan dertlerinin hepsinin son bulacağına, onlarla gerek ticari olarak gerek de gönüllü olarak güzel işler yapacağına, kendisi gibi ender rastlanacak kadar düzgün bu kimselerle hep omuz omuza olmak isteyeceğine, rahat bir nefes aldıracak bir karar vereceğine alamet etmektedir.

Rüyada sıvı gördüyseniz:

  • Bir yatırım size güvenli görünse bile, kendi payınıza düşen kısmı iki kere incelemenizde fayda var.

Rüyada sıvı yağ almak hasret çeken sevgililerin kısa zamanda kavuşacaklarına ya da sevilen kişiyle sürpriz bir karşılaşma olacağına, iş hayatına destek veren kişilerin desteklerini çekeceklerine, bu yüzden eldeki bir işte zarara düşüleceğine işarettir.

Rüyada sıvı görmek her birine ayrı ayrı teşekkür edeceğine, bazı sıkıntılara düşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada sıvı sabun durumunun git gide kötüleşeceğine, hayatına sakinlik, bereket ve huzur geleceğine bu sayede keyfinin yerinde olacağına rivayet eder.

Rüyada sıvı yağ dökmek rahata kavuşacağına, sağlığına ve huzuruna kavuşacağına delalettir.

Rüyada sıvı yağ satmak yaşamının afiyet içinde sürüp gideceğine, eşi ile arasının açılacağına işaret eder.

Rüyada sıvı yağ doldurmak elini attığı ve niyet ettiği her işi de başarıyla tamamlayacağına, eşler arasını bozmaya çalışan bir kadının haneden uzaklaştırılacağına rivayet eder.

Rüyada bir teneke sıvı yağ maddi açıdan büyük bir zenginlik kazanacağına, başında büyük uğursuzlukların ve şanssızlıkların dönüp durduğuna, kötü kişilerle karşılaşarak onların gazabına uğrayacağına alamet eder.

Rüyada sıvı yağ temizlemek rüya sahibinin, yeteneklerinin ve becerilerinin karşılığını bulacağına, sahip olmak istediği her şeye fazlasıyla sahip olacağına işarettir.

Leave a Comment