Posted on: 7 Aralık 2022 Posted by: Yavuz Comments: 0

Rüyada siyah renk çanta görmek halk tarafından çok sayılıp sevileceğine ve destek göreceğine ve vatanı ve milleti için çok güzel ve hayırlı işlere imza atacağına, daha sonra yaşayacağı bazı tatsız olaylardan yüzünden kendisini kötü hissedeceğine, kurulu düzeninin sürüp gideceğine, sevimsiz bir kişi ile kurulmuş bir ortaklıkta zor zamanlar yaşanacağına, kaybedilenlerin yerine çok daha fazlasının ve iyisinin konacağına, ayıplanacağına, istediği her şeyi kısa zamanda elde edeceğine, keyfin ve huzurun yerine geleceğine, hayırlı olayların yaşanacağına işarettir.

Rüyada siyah renk çanta gördüyseniz:

  • Planlarınızdaki değişiklikler sizi olumlu etkileyebilir.

Rüyada siyah renk çanta görmek bunun kendisine büyük güç vereceğine, hem de kişinin bu süreçte psikolojik olarak zayıflayacağına delalet etmektedir.

Rüyada renk renk çanta görmek kurulmuş bir ortaklığın bozulacağına, daha önce yaşanmış bir hastalığın nüksedeceğine, sorunlu bütün olayların düzeleceğine, maddi ve manevi olarak uğranmış olan zararın kısa bir süre içerisinde ortadan kaldırılacağına işaret eder.

Rüyada gri renk çanta görmek sevinçli ve güzel bir haber almaya, zorlukların baş göstereceğine alamet etmektedir.

Rüyada pembe renk çanta görmek kısa sürede başarısının artacağına, oynanan bir şans oyunu sayesinde zengin olunacağına yorulur.

Rüyada mavi renk çanta görmek kirasını ve faturalarını ödeyemez duruma düşeceğine, özel hayatının renkleneceğine ve de kişinin bu sayede heyecan dolu günler yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada yeşil renk çanta görmek dost çevrenizin genişleyeceğine, aile hayatını derinden etkileyen bir derdin elbirliği ile çözüme kavuşturulacağına, kazancın arttırılması için ikinci bir işe girileceğine tabir olunur.

Rüyada sarı renk çanta görmek kısa süre içinde işlerinin açılacağına, atılan adımlar sayesinde çok kazançlı işlere girileceğine, aile hayatında çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada bordo renk çanta görmek sevdiği kişilerden biri tarafından büyük bir ihanete uğrayacağına, kötü haberler alınacağına inanılır.

Leave a Comment