Posted on: 27 Kasım 2022 Posted by: Yavuz Comments: 0

Rüyada yeşil çorap giydirmek siyasi bir nedenle girilen bir hapishane ise de bazı kimselerden kötülüğe maruz kalınacağına, belalı kişiler nedeniyle hayatının karışacağına, rahat ve sağlıklı bir ömür sürüleceğine, işlerin kapanacağına, kötü niyetli kişilerle pazarlığa oturulacağına, bütün emeklerin heba olacağına ve eğitimle ilgili olarak yapılan yatırımların zarar getireceğine, yapılan bazı işlerin sıkıntılı bir duruma gireceğine, ilgili kişilere ulaşmak için bağlantı kurulacağına, dertlerin kısa zamanda biteceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından çok fazla zarara uğramadan kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yeşil çorap giydirmek gördüyseniz:

  • İkili ilişkilerinizde ise dikkatli olmanız gerekiyor.

Rüyada yeşil yün çorap giymek sağlıkla ilgili bazı sorunların baş göstereceğine, çok mutlu olunacağına, sorunların ve umutsuzluğun geride kalacağına ve güzel günler geçirileceğine rivayet eder.

Rüyada yeşil çorap giydirmek maddi ve manevi olarak bir sıkıntı çekileceğine ve çalışma hayatında prestij kaybı yaşanacağına, onlarla bir araya gelip, hem moral hem de çareler bulacağına işarettir.

Rüyada yeşil külotlu çorap görmek tüm sıkıntıların giderileceğine, göstereceği sabır karşısında mutluluğu ve huzuru yakalayacağına alamet eder.

Rüyada ayağında yeşil çorap görmek kendi işlerini yoluna soktuktan sonra yardım isteyen bazı kişilere yardımcı olacağına ve aile bireyleri ile arasında kırgınlıklar yaşanacağına ancak daha sonra bu durumların düzeltileceğine, başının hiç dara düşmeyeceğine rivayet eder.

Rüyada yeşil çorap hediye almak maddi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine ve çok mutlu bir haber alınacağına, şansının açılacağına, ticaretinin genişleyeceğine işaret eder.

Rüyada yeşil çorap ve ayakkabı görmek uykusunda ne kadar bel ağrısı çekerse o kadar rahatlayacağına, iyileşeceğine, sağlıkla ilgili bir sorunun tedavi edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada yeşil çorap yıkamak büyük firmalar tarafından takip edilmeye başlayacağına, çok başarılı işler ortaya koymaya devam edeceğine, günden güne işlerinin daha iyi bir hale geleceğine alamet eder.

Rüyada yeşil yün çorap görmek verilen sözlerin yerine getirileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, kar getiren işyerinin edilen zararın düzeltilmesi için alınan borç yüzünden çok büyük sorun yaratacağına işaret eder.

Leave a Comment