Posted on: 19 Ekim 2022 Posted by: Yavuz Comments: 0

Dikkat! bu haber “SuperHaber” ajansından çekilerek otomatik olarak sarihaber.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
SarıHaber gazete veya bir ajans değildir!

Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu (YİK) 30 Ekim’de gerçekleştirilecek 8’inci Olağan Büyük Kongre ile ilgili kararını açıkladı.

Kongre ile ilgili yapılan toplantılar neticesinde alınan kararı kamuoyuyla paylaşan Yüksek İstişare Kurulu açıklamasında, “Yüksek İstişare Kurulumuzun üst üste yaptığı toplantılar neticesinde 8. Olağan Büyük Kongremize Temel Karamollaoğlu Bey’in genel başkan adaylığında gidilmesine ittifakla karar verilmiştir” ifadeleri kullanıldı.

KARAMOLLAOĞLU İLE GİDİLMESİNE İTTİFAKLA KARAR VERİLDİ

Yüksek İstişare Kurulu tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Saadet Partimizin 8.Olağan Büyük Kongresi 30 Ekim 2022 Pazar günü tüm teşkilat mensuplarımızın katılımıyla aşk, azim ve coşkuyla Ankara’da icra edilecektir. Milli Görüş’ün tek temsilcisi olan Saadet Partimizin bu kongresine, milletimizin fiilen yaşadığı ekonomik, sosyal ve ahlaki tahribatların ……

Devamını okumak için: https://www.superhaber.tv/saadet-partisinde-genel-baskan-adayi-belli-oldu-haber-422025

Kaynak :
https://www.superhaber.tv/saadet-partisinde-genel-baskan-adayi-belli-oldu-haber-422025

Leave a Comment