Posted on: 15 Ekim 2022 Posted by: Yavuz Comments: 0

Dikkat! bu haber “Haber Türk” ajansından çekilerek otomatik olarak sarihaber.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
SarıHaber gazete veya bir ajans değildir!

Kadıköy’de 24 katlı binada çıkan yangına itfaiye ekipleri müdahale ediyor.
Alınan bilgiye göre, Fikirtepe Mahallesi Rüzgar Sokak’taki 24 katlı binada henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı.Alt katlarda başlayan yangın, kısa sürede dış cephe kaplaması üzerinden binanın en üst katına kadar ulaştı.İhbar üzerine bölgeye sevk edilen Kadıköy, Üsküdar, Ümraniye ve Kartal itfaiye ekiplerinin yangını söndürme çalışmaları sürüyor.
Bina sakinleri tahliye edildi.

ALT KATTAKİ YANGIN KONTROL ALTINDA

ALT KATTAKİ YANGIN KONTROL ALTINDAHabertürk’e konuşan DHA muhabiri Murat Solak şunları aktardı: Yangının havalandırma boşluğundan çıktığı belirtildi. İtfaiye merdiven aracılığı ile yanan bölüme müdahale ediyor. Alt kısmın kontrol altına alınmış durumda. Aldığımız bilgiye göre rezidansın tamamı tahliye edildiği yönünde. Şu an için yaralı ve can kaybıyla ilgili bir bilgi yok.

2018’DE TESLİM EDİLMİŞTİ

2018’DE TESLİM EDİLMİŞTİ1992 yılında Nimetullah Kaya tarafından kurulan Şua İnşaat’a ait rezidans, müşterilerine Aralık 2018’de teslim edilmişti. 3 bloktan oluşan projede 26 ticari ünite ve 785 daire bulunuyor.Ayrıntılar geliyor…

Kaynak :
https://www.haberturk.com/son-dakika-haberi-kadikoy-de-korkutan-yangin-3529635

Leave a Comment