Posted on: 16 Ekim 2022 Posted by: Yavuz Comments: 0

Dikkat! bu haber “Diriliş Postası” ajansından çekilerek otomatik olarak sarihaber.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
SarıHaber gazete veya bir ajans değildir!

TBMM Genel Kurulunda, Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) Lübnan’daki görev süresinin uzatılmasına ilişkin Cumhurbaşkanlığı tezkeresi ele alınacak.
Meclis, önemli konuları ele alacağı yoğun bir haftaya giriyor.​ Haftalık çalışmasına 18 Ekim Salı günü başlayacak Genel Kurulda, Birleşmiş Milletler Geçici Görev Gücü (UNIFIL) kapsamında Lübnan’da bulunan Türk askerinin görev süresinin 1 yıl daha uzatılmasına ilişkin Cumhurbaşkanlığı tezkeresi görüşülecek.
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, aynı gün, Amasra’da maden ocağındaki patlamayla ilgili Meclisi bilgilendirecek.
Genel Kurulda daha sonra E​​​ndüstri Bölgeleri Kanunu’nda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi’nin görüşmelerine başlanacak.
Teklifle, kurulu alanlarda 150 bin metrekare şartı ……

Devamını okumak için: https://www.dirilispostasi.com/haber/12388108/tbmmde-bu-hafta-gundem-yogun-fatih-donmez-maden-kazasiyla-ilgili-meclisi-bilgilendirecek

Kaynak :
https://www.dirilispostasi.com/haber/12388108/tbmmde-bu-hafta-gundem-yogun-fatih-donmez-maden-kazasiyla-ilgili-meclisi-bilgilendirecek

Leave a Comment