Posted on: 8 Ekim 2022 Posted by: Yavuz Comments: 0

Dikkat! bu haber “Milli Gazete” ajansından çekilerek otomatik olarak sarihaber.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
SarıHaber gazete veya bir ajans değildir!

MillÎ Gazete Genel Müdürü ve İmtiyaz Sahibi Ömer Yüksel Özek, Millî Gazete Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kurdaş, Millî Gazete Reklam Koordinatörü Ertuğrul Köse ile görüşen Ramazan Öksüz, Milli Görüş Lideri Prof. Dr. Erbakan Hocamızın gazetemizi hangi prensiplerle kurduğunu hatırlattı. 50 yıldır çizgisinden sapmayan Millî Gazete’nin çalışmalarını yakından takip ettiğini belirten Ramazan Öksüz Ömer Yüksel Özek ve Mustafa Kurdaş özelinde tüm gazetemiz çalışanlarına teşekkür etti.
“MİLLİ GÖRÜŞ BİR FABRİKADIR”Ziyaretten sonra Millî Gazete’ye özel açıklamalarda bulunan Saadet Partisi Payas İlçe Başkanı Ramazan Öksüz, ”Millî Gazete bir okuldur, mutlaka okunmalıdır. Milli Gazete, güzel bir prensiple yol yürüyen gazetelerden birisi. Milli Görüş bir fabrikadır. Müslüman’ı alır şuurlu Müslüman yapar. Nasıl şuurlu Müslüman yapıyor? Alıyor Müslüman’ı, başına üç tane çivi çakıyor. Bir tanesi ……

Devamını okumak için: https://www.milligazete.com.tr/haber/12337652/payas-saadetten-milli-gazeteye-ziyaret

Kaynak :
https://www.milligazete.com.tr/haber/12337652/payas-saadetten-milli-gazeteye-ziyaret

Leave a Comment