Posted on: 7 Ekim 2022 Posted by: Yavuz Comments: 0

Rüyada çocuğun bezine kaka yapması maddi açıdan iyi bir konuma getirecek bir kişi ile ortaklık kurulacağına, kardeşlerden biri ile ilgili bir sorunun çözümü için önayak olunacağına ve aşkla ve mutlulukla dolu bir ömür geçirileceğine, büyük sorunların yaşanacağına, iş konusunda sıkıntı çekileceğine, dertlerin ortadan kalkacağına, sevinçli ve hayırlı bir haber alınacağına, kısa süre içinde başarı getirecek bir işe girileceğine, borçlarını ödeyeceğine ve mal mülk sahibi olacağına, huzursuzluk yaşanacağına, sorunların çözüm bulacağına, stresli bir ortama gireceğine, çok iyi bir kazanç elde edeceğine, ailesi ile mutlu olacağına işaret etmektedir.

Rüyada çocuğun bezine kaka yapması gördüyseniz:

  • Şartlar veya koşullar değişiyor.

Rüyada çocuğun bezine kaka yapması hırsızlık yapacağına, rüya sahibinin rahat bir nefes alacağına, bundan sonra çok daha dikkatli olacağına ve sorun ortaya çıkmadan müdahale edeceğine inanılır.

Rüyada erkek çocuğun bezine kaka yapması onlara galip geleceğine, bütçesinin daralacağına işaret eder.

Rüyada erkek bebeğin bezine kaka yapması daha sonra bu kişiden birkaç kez özür dileneceğine, bu kişinin kabul etmeyeceğine ancak daha sonra özürlerin ardından her şeyin düzeleceğine ve aranın yine eskisi gibi olacağına, işlerinin ters gideceğine inanılır.

Rüyada bebeğin bezine kaka yapması kısa bir süre öncesine kadar hayal ettiği ne varsa hepsini yaşayacağına, kişinin büyük heveslerle girdiği işlerinin başarısızlıkla sonuçlanacağına alamet etmektedir.

Rüyada çocuğun kaka yapması iş projelerinin gerçek olacağına, işten ve güçten el etek çekileceğine yorulur.

Rüyada bir çocuğun kaka yapması işlerinde şimdiye kadar görmediği bir sorunla karşılaşacağına, maddi ve manevi olarak çok sıkıntı çekeceğine, huzur ve rahatlık içinde yaşayacağına ve geleceğinin kendisine hayır getireceğine delalettir.

Rüyada çocuğun ele kaka yapması sorunlarından bu kişi sayesinde kurtulacağına, kişinin pek çok açıdan kendisini mutlu ve yenilenmiş hissedeceğine, ailesi ve arkadaşları ile çok huzurlu, mutlu ilişkiler kuracağına yorulmaktadır.

Rüyada çocuğun halıya kaka yapması maddi ve manevi olarak ailesinden büyük destek göreceğine, iş beğenmeyen veya gözü yüksekte olan kimselerin hayal kırıklıklarının çoğalacağına inanılır.

Leave a Comment