Posted on: 7 Ekim 2022 Posted by: Yavuz Comments: 0

Rüyada kocadan boşanıp başkasıyla evlenmek spor yapmaya başlanılacağına, ortağından ayrılacağına veya çalıştığı iş yerinde hakkında çıkan dedikodular yüzünden yüzünün yere düşeceğine, eşi ile deyim yerindeyse bir yastıkta kocayacağına, hayatının her geçen gün kendisine daha büyük mutluluk ve hayır getireceğine, evliliğinde hem gerçek sevgiyi, tutkuyu, bağlılığı hem de kalıcı bolluğu bulacağına, yeniden sulh ortamının sağlanacağına, sevdiği kişi ile dünyaevine gireceğine, sönmüş umutların yeniden canlanacağına, yaşam sevincinin geri geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kocadan boşanıp başkasıyla evlenmek gördüyseniz:

  • Kaynaklarınızı doğru şekilde kullandığınız, doğru tavırlar sergilediğinizi veya karlı işler yaptığınızı düşünüyor, emin olamıyor olabilirsiniz.

Rüyada kocadan boşanıp başkasıyla evlenmek sağlık sorunlarının biteceğine, hayatında yeni başlangıçlar yapacağına, zor bir hayat sürmeye başlayacağına işaret eder.

Rüyada eşinden boşanıp başkasıyla evlenmek mutluluk verici haberlerin alınacağına, elinde bulunan imkânları çok doğru ve iyi bir şekilde kullanacağına, bazı sorunları yüzünden kırıldığı kişiler ile arasını düzelteceğine delalet eder.

Rüyada eşiyle boşanıp başkasıyla evlenmek tazeleneceğine, sevdiği kişiler ile hayatında unutamayacağı şeyler yaşayacağına işaret eder.

Rüyada boşanıp başkasıyla evlendiğini görmek maddi açıdan iyi bir işe girileceğine, bebek gülümsüyorsa işlerin açılacağına alamet eder.

Rüyada eşinden boşanıp başkasıyla nişanlanmak büyük mal ve mülk sahibi olunacağına, gülen yüzünün solacağına ve evden çıkmaza hale geleceğine rivayet eder.

Rüyada evli birinin boşanıp başkasıyla evlenmesi ileride saygın bir kimse olacağına, sevinçli ve güzel günler göreceğine, maddi açıdan büyük atılımlar yapacağına yorulmaktadır.

Rüyada boşanıp başkasıyla evlenmek aile bireyleri arasında zaman zaman başgösteren tartışmaların kısa süre içinde sona ereceğine, özellikle iş sahibi kimselerin çalışanlarına karşı tutumlarının örnek teşkil edecek seviyede olacağına tabir olunur.

Rüyada evliyken boşanıp başkasıyla evlenmek rüya sahibinin güzel haberler alarak sevineceğine, çalışan bir kimse için iş yerinde terfi edeceğine işaret eder.

Leave a Comment