Posted on: 15 Eylül 2023 Posted by: Yavuz Comments: 0

Rüyada mavi örtülü yatak görmek kişisel çatışmalardan vaz geçileceğine, aile büyüklerinden alınacak destek sayesinde çok güzel bir düğün yapılacağına, sevdiği kişiler ile sıkıntılarını aşacağına, istediği ve hayal ettiği şeylere ulaşmak için gösterdiği çabanın gün geçtikçe boşa çıkacağına, maddi imkânlarının artacağına, maddi ve manevi açıdan düze çıkılması sayesinde kazanılan özgüven sayesinde yeni projelere adım atılacağına, neşenin yerine geleceğine, bir sebeple çok büyük bir yıkıma uğrayacağına, büyük bir boşluğa düşeceğine, ailesini rahat şekilde yaşatacağına, adımlarını dikkatli atıp iyi yerlere geleceğine ve sorunlar için en doğru çözümleri bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada mavi örtülü yatak gördüyseniz:

  • Şanssız açıklamalar veya başlangıçlar yapmak üzere olan kişileri vazgeçmeleri için ikna etmeye çalışmak zamanınızı alabilir.

Rüyada mavi örtülü yatak görmek eş, dost ve akrabalarla güzel günler görüleceğine, fırsatların çok iyi bir şekilde kullanılacağına tabir olunur.

Rüyada siyah örtülü yatak görmek hak edilen helal bir malın ele geçeceğine, hayırlı, güzel, iyi ve olumlu olaylarla karşılaşacağına, kazançlı olacağı işlere gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada beyaz örtülü yatak görmek moralinin yerine geleceğine, günahların affedilmesine, hatalardan tövbe etmeye inanılır.

Rüyada yeşil örtülü yatak görmek bilmediği bir durumla baş başa kalarak zor günler atlatacağına, uzun zamandan beri yaptığı işinde çok iyi yerlere geleceğine delalettir.

Rüyada pembe örtülü yatak görmek yakın bir zaman içinde çok büyük başarılar kazanacağına, üzerine titrediği bir kişi ile hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, daha sonra bu kişi ile dünyaevine gireceğine, çektiği yokluğun unutulacağına, sıkıntılı ve zor günlerinin biteceğine işaret etmektedir.

Rüyada kırmızı örtülü yatak görmek hayallerine kavuşmak için elinden gelen her şeyi yapacağına, hiç beklemediği bu olay karşısında sıkıntıya düşeceğine delalet eder.

Rüyada mavi yatak özellikle de özel hayatında fırtınalar kopacağına, düşmanlardan ve rakiplerden kurtulmanın yollarının bulunacağına, yeni kazanç kapılarına ulaşılacağına, hastalıklara şifa bulunacağına, yaşanan sıkıntılardan, zorluklardan ve zahmetten kurtulacağına ve dertlerinin bitmesiyle kuş gibi hafifleyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada mavi yatak odası görmek hastalanacağına ya da talihsiz olaylar yaşayacağına fakat gerçekleri ailesi üzülmesin diye başta ailesi olmak üzere sonrada akrabalarından ve komşularından gizleyeceğine, üzerine titrediği bir kişi ile hayırlı bir birliktelik yaşayacağına işaret eder.

Leave a Comment