Posted on: 11 Ekim 2022 Posted by: Yavuz Comments: 0

Dikkat! bu haber “Diriliş Postası” ajansından çekilerek otomatik olarak sarihaber.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
SarıHaber gazete veya bir ajans değildir!

Konya Büyükşehir Belediyesi’nin üniversite öğrencilerinin sosyalleşme programı olan Genç Kültür Kart üzerinden alınan başvurular neticesinde mülakatlarla belirlenen 100 üniversite öğrencisi “Kudüs Çalışma Grubu”na katılma hakkı kazandı.
Konya Büyükşehir Belediyesi Kılıçarslan Gençlik Merkezi’nde Ekim ayı boyunca devam edecek programın ilk haftasında alanında uzman hocalar tarafından “Üç Semavi Dinde Kudüs”, “İslam Öncesinde ve Müslümanların İdaresinde Kudüs”, “Mimari, Medeniyet ve Sanat Açısından Kudüs” ve “Kudüs’te Güncel Durum” başlıklarında seminer verildi. Diğer haftalarda da gruplar halinde film okumaları ve kitap tahlilleriyle bilgilerin kalıcı hale getirilmesi sağlanacak.
Eğitimlerini çalışma gruplarıyla sunum hazırlayarak başarılı bir şekilde tamamlayan öğrenciler, Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından Kudüs’e ……

Devamını okumak için: https://www.dirilispostasi.com/haber/12363394/konya-buyuksehir-100-universite-ogrencisini-kuduse-hazirliyor

Kaynak :
https://www.dirilispostasi.com/haber/12363394/konya-buyuksehir-100-universite-ogrencisini-kuduse-hazirliyor

Leave a Comment